Volvo XC40

Szczęśliwego Nowego Roku z Volvo XC40!

Poznaj specjalną ofertę na SUVy Volvo, z którą 2023 będzie spokojny i bezpieczny.

Samych korzyści - XC40 od 134 900 zł

Wyjątkowa oferta to przede wszystkim wyjątkowa cena. XC40 kupisz już od 134 900 zł. Cena brutto, bo to oferta zarówno dla firm, jak i osób fizycznych.

Dużo pewności - gwarancja stałej ceny

To jedyna taka oferta na rynku. Gwarantujemy cenę od momentu zamówienia do odbioru w 2023. Spokój i bezpieczeństwo. Jak zawsze w Volvo.

Kompaktowości i radości w XC40

XC40 to kompaktowy SUV Volvo. Inteligentny. Wszechstronny. Innowacyjny. Stworzony, by dać Ci przyjemność w mieście i za miastem.

Spokoju i bezpieczeństwa

Panoramiczny dach, inteligentne schowki i starannie dobrane materiały tworzą z XC40 auto pełne harmonii i praktyczności. Praktycznie podchodzimy też do bezpieczeństwa. Dlatego w XC40 znajdziesz technologie wspomagania kierowcy, które dostosowują prędkość i utrzymują wyśrodkowane położenie na pasie ruchu. Na każdej drodze.

Volvo XC40

Zostaw dane w formularzu

Pomimo szczerych życzeń, szczęściu trzeba trochę pomóc. Zapraszamy do naszego salonu. Nasi doradcy opowiedzą o szczegółach oferty i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Dane techniczne i szczegóły modelu

 • Pojemność bagażnika: 443 l
 • Długość: 4440 mm
 • Szerokość: 1863 mm
 • Wysokość: 1652 mm
 • Przestrzeń na głowę, tył: 1030 mm / 994 mm
 • Zużycie paliwa (łącznie): 6,9-7,6 l/100 km

W standardzie otrzymujesz:

 • podparcie odcinka lędźwiowego
 • tempomat
 • reflektory LED
 • układ monitorowania pasa ruchu
 • tylny układ wspomagania parkowania
 • klimatyzacja
 • 17calowe felgi
 • łącze Bluetooth
 • zestaw audio Performance
 • podstawowa wersja oświetlenia wnętrza
 • tapicerka tekstylna
 • manualna skrzynia biegów

XC40 w różnych kolorystykach nadwozia

Black Stone

Bright Dusk

Fjord Blue

Fusion Red

Sage Green

Silver Dawn

Thunder Grey

Wersje wyposażenia Volvo XC40 Mild-hybrid

 • Essential
 • Core
 • Plus Bright
 • Plus Dark
 • Ultimate Bright
 • Ultimate Dark

Wersje wyposażenia Volvo XC40 Recharge Plug-in

 • Core
 • Plus Bright
 • Plus Dark

Wersje wyposażenia Volvo XC40 Recharge Electric

 • Core
 • Plus
 • Ultimate

Odkryj wewnętrzną harmonię. Nowoczesny design i starannie dobrane materiały we wszystkich elementach XC40

XC40 z silnikiem hybrydowym

Nasze łagodne hybrydy odzyskują energię wytworzoną podczas hamowania i magazynują ją w akumulatorze 48 V. Wykorzystywanie tej energii przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa oraz obniżenia poziomu emisji spalin. Wszystko z myślą o płynnym ruszaniu i doskonałym przyspieszaniu, dzięki czemu jazda zarówno po mieście, jak i na autostradzie jest bliska doskonałości. XC40 w wersji hybrydowej zapewnia niższe zużycie paliwa bez kompromisów, jeśli chodzi o osiągi.

Pojawiła się potrzeba – my dostarczyliśmy rozwiązanie. Poznaj inteligentne funkcje i wspomagającą technologię, których wymaga Twoje życie.

Wbudowane funkcje Google

Najlepsza nawigacja w swojej klasie

W miękkiej hybrydzie XC40 dzięki w pełni zintegrowanym Mapom Google, informacjom o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym oraz automatycznym korektom trasy bezproblemowo dotrzesz do celu.

Asystent Google

Asystent Google w miękkiej hybrydzie XC40 umożliwia uzyskanie pomocy bez użycia rąk. Możesz w łatwy sposób uzyskiwać wskazówki dojazdu, korzystać z funkcji rozrywkowych i pozostawać w kontakcie z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami. Aby rozpocząć, wystarczy powiedzieć „Hej Google”.

Google Play

Pozostań w kontakcie ze swoim cyfrowym światem. Sklep Google Play w miękkiej hybrydzie XC40 pozwala korzystać z aplikacji i usług, dzięki którym każda podróż będzie przyjemniejsza i wygodniejsza.

Wbudowane usługi Google są dostępne w miękkich hybrydach XC40 i we w pełni elektrycznych XC40 Recharge.

Pakiet usług cyfrowych

Wszystkie dane wliczone w cenę

Dzięki temu, że wszystkie dane są wliczone w cenę, nasz pakiet usług cyfrowych w wygodny sposób harmonizuje Ciebie, Twoją łagodną hybrydę XC40 i Twój cyfrowy świat.

Wbudowane funkcje Google

Ulubione aplikacje, takie jak Asystent Google, Mapy Google i inne aplikacje ze sklepu Google Play, są dostępne bezpośrednio w samochodzie, zapewniając wsparcie, spersonalizowane wrażenia i bezproblemową jazdę.

Aplikacja Volvo Cars

Zoptymalizuj wygodę i wykorzystaj w pełni możliwości Twojego Volvo. Nasz pakiet usług cyfrowych obejmuje usługi zdalne za pośrednictwem aplikacji Volvo Cars.

Usługi cyfrowe są dostępne w miękkich hybrydach XC40 i we w pełni elektrycznych XC40 Recharge. Te modele są dostarczane z czteroletnią subskrypcją pakietu usług cyfrowych. Po tym okresie obowiązują nowe warunki.

Komfort i technologia

Czystsze powietrze w kabinie

Nasz zaawansowany filtr powietrza eliminuje do 80% niebezpiecznych cząstek stałych PM 2.5 z powietrza dopływającego do kabiny. Dzięki temu Ty i Twoi pasażerowie mogą oddychać zdrowszym powietrzem, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.

Pomocna dłoń

Wszystko pod kontrolą. Technologia wspomagająca kierowcę pomaga w utrzymaniu bezpiecznej odległości od samochodów jadących z przodu, dostosowując prędkość, a także pomaga utrzymać samochód na środku pasa ruchu dzięki niewielkim korektom układu kierowniczego.

Zdalne usługi aplikacji

Zasubskrybuj pakiet usług cyfrowych i ciesz się pełnym dostępem do wszystkich usług zdalnych w aplikacji Volvo Cars, w tym do blokowania i odblokowywania zamków, wstępnego czyszczenia kabiny i ogrzewania lub chłodzenia kabiny.*

* Zdalne usługi aplikacji Volvo Cars są dostępne w ramach subskrypcji usług cyfrowych, która jest oferowana w przypadku miękkiej hybrydy XC40 i w pełni elektrycznego XC40 Recharge. Jeśli samochód jest nowy, w cenie jest uwzględniona subskrypcja na okres czterech lat, licząc od dnia odbioru od dealera. Po tym okresie zaczną obowiązywać nowe warunki.

Doskonały dźwięk systemu audio Harman Kardon

Piękny dźwięk poruszający zmysły

Ten wysokiej jakości opcjonalny system audio zapewnia wyrafinowaną jakość dźwięku, który możesz poczuć wszędzie wokół siebie. Bez względu na gatunek muzyka otacza Cię, porusza i pozwala cieszyć się każdą chwilą.

Zanurz się w muzyce

System jest wyposażony w cyfrowy wzmacniacz o mocy 600 W i 13 głośników klasy hi-fi, w tym wentylowany subwoofer. Czekają na Ciebie mocne i wciągające wrażenia słuchowe dostosowane do akustyki wnętrza Twojego Volvo.

Zoptymalizowane działanie głośników

Wyjątkowe oprogramowanie do przetwarzania dźwięku – Dirac® Unison Tuning – optymalizuje odpowiedź każdego głośnika, a także wszystkich głośników jako całego układu, zapewniając ich doskonałe współbrzmienie.

Wsparcie kierowcy

Widok 360° podczas parkowania

Dzięki czterem kamerom zapewniającym widok 360° nasz system może pomóc Ci bezpiecznie parkować nawet w ograniczonej przestrzeni.

Cofasz bez obaw

Układ ostrzegania o ruchu poprzecznym wspomaga kierowcę podczas cofania przy ograniczonej widoczności. Układ ten jest w stanie wykryć pojazdy przejeżdżające z tyłu, a w razie potrzeby włączyć automatyczne hamowanie.*

Mniej stresu przy natężonym ruchu

Układ ostrzegania o pojazdach w martwym polu lusterek (BLIS) to aktywna pomoc podczas zmiany pasa ruchu. Jeśli istnieje ryzyko kolizji z innymi pojazdami znajdującymi się na sąsiednim pasie, układ BLIS może delikatnie skorygować tor jazdy, pomagając utrzymać samochód w bezpiecznym miejscu.

Pozostań na swoim pasie

Twoje Volvo delikatnym drżeniem kierownicy ostrzeże Cię, że zaczynasz nieświadomie zjeżdżać ze swojego pasa ruchu, i pomoże wrócić na jego środek.

Unikanie kolizji

Zarówno w dzień, jak i w nocy nasza inteligentna technologia wspomagająca bezpieczeństwo może pomóc w wykrywaniu i omijaniu innych pojazdów, pieszych, rowerzystów i dużych zwierząt. Działa ona w ten sposób, że najpierw kierowca otrzymuje ostrzeżenie, a następnie, jeśli nie zareaguje, włączane jest automatyczne hamowanie.**

Koryguje opuszczanie pasa ruchu

Po przekroczeniu linii środkowej zawsze istnieje ryzyko zderzenia z nadjeżdżającym pojazdem. Twój samochód może to wykryć i skorygować tor jazdy, pomagając Ci wrócić do bardziej bezpiecznej pozycji na drodze.***

* Funkcje wspomagające kierowcę nie mają zastępować właściwego skupienia uwagi i należytej oceny sytuacji przez kierowcę. Układ ostrzegający o obiektach zbliżających się z boku może mieć w określonych sytuacjach ograniczoną funkcjonalność. Funkcja interwencji układu hamulcowego jest aktywna tylko przy niższych prędkościach.
** Wykrycie pojazdów, pieszych i rowerzystów poruszających się w tym samym kierunku, co samochód, jest możliwe przy określonych prędkościach i w określonych warunkach. Działanie systemów wykrywania zależy od oświetlenia obiektów i wymaga, aby przednie i tylne światła pojazdu były włączone, gdy jest ciemno. Przez cały czas za bezpieczną jazdę odpowiada kierowca.
*** Funkcje wspomagające kierowcę nie mają zastępować właściwego skupienia uwagi i należytej oceny sytuacji przez kierowcę. Funkcja wspomagająca kierowanie pojazdem jest aktywna przy prędkościach od 60 do 140 km/h.

A może XC40 Recharge z silnikiem elektrycznym?

Wszystko czego potrzebujesz do komfortowej i zrównoważonej podróży. Samochód jest wyposażony w usługi Google, opony wielosezonowe, system bezkluczykowy, system audio High performance, systemy wspierające kierowcę - układ monitorowania pasa ruchu, system antykolizyjny, tylni i przedni układ wspomagania parkowania z kamerą z tyłu.

Rafał Roszkowski
Kierownik Salonu
604 477 485
salon.bialystok@nordauto.dealervolvo.pl

Jacek Dyminkiewicz
Konsultant sprzedaży samochodów
502 778 279
salon.bialystok@nordauto.dealervolvo.pl

ZAPISZ SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ XC40 RECHARGE
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 85 651 44 36
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Nord Auto otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.