Volvo XC90 B5 AWD Core

Skandynawska perfekcja

Nie przegap okazji! Skorzystaj z naszej specjalnej oferty i dołącz do grona zadowolonych właścicieli Volvo XC90.

Twoja cena: 294 700 brutto
Atrakcyjna rata miesięczna: 1690 zł netto

Cena przed obniżką: 334 900 brutto
(Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 334 900 brutto)

Volvo XC90 w wersji Core

Odkryj Volvo XC90 B5 AWD Core i przekonaj się, dlaczego jest wyjątkowe.

To Volvo XC90 łączy w sobie moc silnika benzynowego z delikatnością miękkiej hybrydy z akumulatorem 48V, gwarantując efektywność w zużyciu paliwa i redukcję emisji spalin. Dzięki zaawansowanej technologii i wbudowanym funkcjom Google, jazda staje się dynamiczna, a kontrola nad pojazdem intuicyjna.

Elegancja i moc w jednym

Volvo XC90 to połączenie skandynawskiej elegancji z niezawodną mocą. Każdy detal został zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności, dzięki czemu XC90 jest nie tylko piękne, ale także praktyczne. Każdy kilometr w SUV-ie Volvo XC90 jest prawdziwą przyjemnością.

Przestronność i komfort

XC90 B5 AWD Core oferuje 7 miejsc i przestronne wnętrze, które pomieści całą rodzinę i bagaż na długie wakacyjne wyprawy. Wysokiej jakości materiały i dbałość o detale sprawiają, że każda chwila spędzona w środku jest prawdziwą przyjemnością.

Technologia na najwyższym poziomie

Nowoczesne rozwiązania technologiczne, które znajdziesz w Volvo XC90 B5AWD Core, gwarantują bezpieczeństwo i komfort jazdy na najwyższym poziomie. Inteligentne systemy wspomagające kierowcę czynią każdą podróż łatwiejszą i przyjemniejszą. Dzięki adaptacyjnemu tempomatowi, tylnemu i przedniemu układowi wspomagania parkowania, systemom Pilot Assist i BLIS, Volvo XC90 osiąga jeden z najwyższych w całej historii Volvo poziom bezpieczeństwa dostępny w standardzie.

Oferta na miarę Twoich potrzeb

Rozumiemy, że każdy klient jest inny i ma indywidualne potrzeby. Dlatego nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do Twoich oczekiwań. Skorzystaj z atrakcyjnych opcji finansowania, pakietów serwisowych oraz dodatków, które uczynią Twoje Volvo XC90 Core jeszcze bardziej wyjątkowym.

volvo xc90 białystok

Elegancki. Przestronny. Wyjątkowy.

Rozgość się w naszym najbardziej luksusowym SUV-ie. Twoja cena: 294 700 brutto. Atrakcyjna rata miesięczna: 1690 zł netto

WIZULALIZACJA 360

Volvo XC90 - wnętrze luksusowego SUVa

OBEJRZYJ WNĘTRZE

Idź o krok dalej. Wykorzystaj energię i zapewnij sobie płynniejszą jazdę dzięki naszym miękkim hybrydom.

Obniżony poziom emisji spalin

Nasze łagodne hybrydy odzyskują energię wytworzoną podczas hamowania i magazynują ją w akumulatorze 48 V. Wykorzystywanie tej energii przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa oraz obniżenia poziomu emisji spalin.

Mobilność udoskonalona

Łagodna hybryda XC90 została zaprojektowana z myślą o płynnym ruszaniu i doskonałym przyspieszaniu, dzięki czemu jazda zarówno po mieście, jak i na autostradzie jest bliska doskonałości.

Oszczędności na paliwie

Każda zaoszczędzona kropla paliwa ma znaczenie, a nasze łagodne hybrydy zapewniają niższe zużycie paliwa bez kompromisów, jeśli chodzi o osiągi.

volvo xc90 benzyna białystok

Pełne dane techniczne i szczegóły modelu

  • Miejsca - do 7
  • Pojemność bagażnika - 709 l
  • Zużycie paliwa (łącznie) - 8.7 l/100km
  • Przestrzeń na głowę, tył - 1051 mm / 999 mm
  • Długość - 4953 mm
  • Wysokość - 1773 mm

Siedzenia i pojemność ładunkowa

volvo xc90 białystok wnętrze

7 miejsc

Indywidualne, ergonomiczne fotele umożliwiają komfortową podróż aż siedmiu osobom i zapewniają im doskonałą widoczność. Każdy z foteli można łatwo wyregulować zgodnie z własnymi preferencjami, a trzeci rząd siedzeń zapewnia wygodne podróżowanie dwóm osobom o wzroście do 170 cm dzięki dużej ilości miejsca na nogi. Wszystkie fotele w drugim rzędzie są wyposażone w indywidualną regulację wzdłużną i pochylenia oparcia, dzięki czemu zapewniają maksymalny komfort oraz możliwość dodatkowego powiększenia przestrzeni na nogi w trzecim rzędzie. A dla ułatwienia wsiadania i wysiadania z trzeciego rzędu siedzeń oparcia skrajnych siedzeń drugiego rzędu można wygodnie złożyć, a same siedzenia przesunąć do przodu.

volvo xc90 białystok bagażnik

709 l przestrzeni ładunkowej

Przy podniesionych tylnych siedzeniach przestrzeń bagażowa pomieści cztery walizki (o długości 750 mm, szerokości 520 mm i wysokości 310 mm) i jeden bagaż podręczny (o długości 550 mm, szerokości 400 mm i wysokości 230 mm).

volvo xc90 białystok bagażnik

Elektrycznie sterowane drzwi bagażnika

Otwieraj i zamykaj wygodnie drzwi bagażnika z zewnątrz za pomocą pilota. Albo przy użyciu przycisków na drzwiach bagażnika lub desce rozdzielczej. Czujniki zamontowane wokół otworu drzwi bagażnika zwiększają bezpieczeństwo podczas zamykania drzwi. Elektrycznie sterowane drzwi bagażnika można także zaprogramować, tak aby otwierały się do mniejszej wysokości niż maksymalna, co jest przydatne w przypadku parkowania w garażu o niższym suficie. Aby dodatkowo ułatwić załadunek, obszar pod drzwiami bagażnika jest oświetlany przez zintegrowane lampki. Możesz też wyposażyć swój samochód w wygodną funkcję otwierania i zamykania bez użycia rąk, która ułatwia ich otwieranie, gdy trzymasz bagaże – wystarczy przesunąć stopą pod tylnym zderzakiem, a drzwi bagażnika same otworzą się lub zamkną.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym

Jacek Dyminkiewicz
Konsultant sprzedaży samochodów
+48 502 778 279
salon.bialystok@nordauto.dealervolvo.pl

Łukasz Andrejczuk
Konsultant sprzedaży samochodów
+48 660 718 107
salon.bialystok@nordauto.dealervolvo.pl

Marta Letko
Konsultant sprzedaży samochodów
+48 502 778 336
salon.bialystok@nordauto.dealervolvo.pl

Nie chcesz czekać na nowe auto?

Sprawdź nasze samochody dostępne od ręki

Prawdziwe znaczenie gwarancji z Volvo Selekt

Wybierając Volvo Selekt, otrzymujesz 12 miesięcy gwarancji fabrycznej bez dodatkowych kosztów. A jeśli chcesz, możesz przedłużyć ją nawet do 3 lat. Wyjątkowa pewność i bezpieczeństwo, jakie daje gwarancja fabryczna, sprawiają, że każda podróż staje się spokojniejsza.

AUTA DOSTĘPNE NA MIEJSCU W BIAŁYMSTOKU

Oferta trwa do wyczerpania samochodów. Oferta ratalna przeznaczona tylko dla przedsiębiorców. Powyższa rata obowiązuje przy wyborze finansowania zakupu i ubezpieczenia przez produkty VCFS. Oferta ważna tylko w przypadku spełnienia określonych warunków transakcji, szczegóły u doradcy lub w salonie.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 85 651 44 36
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Nord Auto otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.