Czyszczenie samochodu Białystok – Nord Auto

Każdy pojazd narażony jest na typowe zabrudzenia wnętrza. Taka sytuacja występuje nie tylko jesienią czy zimą, gdy wchodzimy do swoich aut w obuwiu brudnym z błota czy śniegu. Latem także warto regularnie usuwać piasek, kurz i inne zanieczyszczenia tapicerki czy te występujące na desce rozdzielczej. Nie inaczej jest w przypadku karoserii, ta narażona jest na zabrudzenia błotem, deszczem czy owadami, które po zaschnięciu są trudne do usunięcia.

Jednak w NordAuto w Białymstoku możemy się tym zająć. Oferujemy naszym klientom gruntowne czyszczenie samochodu, nie w środku, ale również karoserii. Chcemy podkreślić, że stosujemy tylko i wyłącznie profesjonalne środki autodetailingowe przygotowane z myślą o najlepszych efektach.

Pakiety obsługi – co obejmują?

Poznaj nasze trzy pakiety usług czyszczenia wnętrza i karoserii samochodu. Zadbamy także o bagażnik, opony czy felgi!

Pakiet brązowy

Pakiet brązowy obejmuje mycie samochodu pianą aktywną oraz czyszczenie felg specjalnym preparatem. Na koniec spłukujemy auto i wyschnięte oddajemy w Twoje ręce. To usługa najtańsza, jednocześnie krótka w realizacji.

Pakiet srebrny

W pakiecie srebrnym znajduje się wszystko to, co w brązowym, ale dodatkowo kosmetyka opon i kosmetyka wewnętrznych tworzyw oraz tapicerki. Ponadto wyczyścimy szyby na zewnątrz i wewnątrz, osuszymy karoserię, zabezpieczymy gumowe uszczelki i odkurzymy wnętrze pojazdu. To jednak nie koniec, stawiając na pakiet srebrny, każdy klient może również liczyć na czyszczenie dywaników i odkurzanie bagażnika!

Pakiet złoty

Decydując się na pakiet złoty, klienci zyskają to, co w srebrnym i brązowym. Co więcej, zadbamy o to, aby zaschnięte insekty usunąć z lakieru, wymyjemy karoserię ręcznie z użyciem profesjonalnego szamponu. Usuniemy przy tym zabrudzenia ze smoły i asfaltu, przednie części lakierowane zaglinkujemy, a całe nadwozie osuszymy z pomocą naturalnej irchy i mikrofibry. Na koniec nabłyszczymy lakier i wszelkie tworzywa nielakierowane na zewnątrz pojazdu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 85 651 44 36
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Nord Auto otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin