Najlepsza ekipa serwisowa Volvo w kraju

Zawody Vista (Volvo International Service Training Awards) to forma sprawdzenia wiedzy teoretycznej oraz zadania praktyczne organizowane dla serwisantów szwedzkiej marki Volvo. Konkurs organizowany jest, co dwa lata w Szwecji i ma na celu wyłonienie najlepszej ekipy serwisantów w każdym kraju.

 

W zawodach brały udział trzyosobowe zespoły wystawiane przez autoryzowanych dealerów samochodów osobowych Volvo. Zespół z każdego kraju składał się mechanika, doradcy serwisowego oraz specjalisty ds. części zamiennych. W trakcie każdej z rund teoretycznych, uczestnicy musieli zmierzyć się z wieloma, często bardzo podchwytliwymi pytaniami. Na uczestników czekały również zadania praktyczne sprawdzające profesjonalizm i fachowość wykonywanych czynności.

 

Białostocka ekipa serwisu Nord Auto na czele z kierownikiem z Tomaszem Kuberskim, Łukaszem Kosińskim – doradcą serwisowym oraz elektromechanikiem Romanem Cyrukiem rywalizowała wcześniej w Polsce aż z 62 zespołami. Po trzech rundach najlepsze teamy spotykały się w ogólnopolskim finale, gdzie rywalizowały już podczas zadań praktycznych. Białostocka drużyna jako jedyna z naszego kraju przeszła do finału konkursu. Finał konkursu Vista 2018 odbył się 10 czerwca.

 

Salon Nord Auto z Białegostoku mieszczący się przy ul. Jana Pawła II 89 w Białymstoku to Autoryzowana Stacja Obsługi Volvo, która zatrudnia mechaników wyszkolonych zgodnie z najwyższymi standardami Volvo Competence Programme, wyposażonych w najnowsze specjalistyczne narzędzia Volvo. Zawody Vista to gra o prestiż, uznanie i atut promocyjny. Białostocka drużyna Nord Auto na polskim finale dowiodła, że jest najlepszą ekipą serwisową Volvo w kraju.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również