Volvo Selekt- najkorzystniejszy sposób na zakup używanego Volvo!

Volvo Selekt to program stworzony z myślą o sprzedaży aut używanych marki Volvo. Jest to świetny wybór dla kierowców, zapewniający im dostęp do samochodów w najlepszym stanie. Wszystko to możliwe jest dzięki wieloetapowej kontroli, która przeprowadzana jest według konkretnych zaleceń i standardów Volvo. Auta z tej oferty są praktycznie jak nowe, łącza więc w sobie niesamowity design z najwyższymi osiągami. Co więcej, instalowane jest w nich najnowsze oprogramowanie, które pozwala na ich udoskonalenie. Co jeszcze można zyskać dzięki programowi Volvo Selekt? Oferta zawiera usługę Assistance, ubezpieczenie kosztów naprawy, a także gwarancję. Klienci zyskują przy tym możliwość wymiany wybranego modelu Volvo w przeciągu 30 dni bądź przed przejechaniem dystansu 1500 km od momentu jego zakupu. Dzięki temu łatwo wybrać auto dostosowane do indywidualnych wymagań, które spełni wszystkie oczekiwania.

Gwarancja bezpieczeństwa

Wybierając program Volvo Selekt, klienci otrzymują szereg usług gwarancyjnych. Po pierwsze jest to ubezpieczenie kosztów napraw, w skład których wchodzi ochrona układu elektrycznego oraz kluczowych mechanizmów. Okres jej trwania wynosi aż 12 miesięcy, bez narzuconego limitu kilometrów. Oznacza to, że niezależnie od stopnia użytkowania auta, liczyć można na tę samą ochronę! Dodać należy, że gwarancja, jak również ubezpieczenie Volvo Selekt obowiązują nie tylko w kraju, w którym zostało zakupione auto, ale w krajach całej Unii Europejskiej oraz w Szwajcarii, Norwegii i Liechtensteinie.

 

Ponadto, wszystkie auta z programu Volvo Selekt objętą są bezpłatną usługą Assistance, która nie opiera się wyłącznie na zwykłej pomocy drogowej. Assistance od Volvo to gwarancja pomocy przez całą dobę i wszystkie dni tygodnia na terenie Unii Europejskiej. Wybierając Volvo Selekt można uzyskać pewność dotarcia do celu w każdych warunkach, niezależnie od miejsca, w jakim przydarzy się awaria czy wypadek.

Kompleksowa kontrola na każdym kroku

Samochody z oferty Volvo Selekt poddawane są licznym kontrolom. Łącznie przechodzą przez ponad 100 punktów kontrolnych, co przekłada się na jeszcze lepsze bezpieczeństwo i osiągi. Samochody przygotowywane do sprzedaży wyposażone są jedynie w oryginalne części producenta. Przywrócone zostają jednocześnie ustawienia fabryczne.

 

Program Volvo Selekt w Białymstoku właśnie się rozpoczął. Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty zakupu używanych aut marki Volvo w najlepszym stanie!

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również