Volvo Selekt

Do wyboru – do odbioru jeszcze w 2021!

W Volvo Selekt nie musisz czekać na to, by jeździć swoim Volvo z gwarancją producenta.

Volvo Selekt Gwarancja

Dlaczego warto wybrać Volvo Selekt?

Jako pierwsi w Polsce oferujemy gwarancję producenta na używane Volvo mające nie więcej niż 5 lat.

Wybierz auto idealne dla siebie. Do wyboru masz wiele sprawdzonych modeli Volvo. Zostaw dane, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy Ci wybrać samochód.

Pewność dzięki kompleksowej kontroli

Każdy samochód w ofercie Volvo Selekt przechodzi przegląd sprawdzający ponad 100 punktów kontrolnych, dzięki któremu możemy zagwarantować Ci bezpieczeństwo i osiągi zgodne z najwyższymi standardami Volvo. Podczas przygotowywania samochodów do sprzedaży korzystamy tylko z oryginalnych części Volvo – tak aby Twoje auto było zawsze w 100 procentach Volvo. Dodatkowo każdy samochód ma przywrócone ustawienia fabryczne i zaktualizowane oprogramowanie. Dzięki tej usłudze, dostępnej jedynie u autoryzowanych Dealerów Volvo, możesz mieć pewność, że Twoje Volvo jest ekonomiczne i bezpieczne.

Volvo Selekt dla klientów z Białegostoku – okazja, której nie możesz przegapić!

Nie wszystkich stać na nowe samochody osobowe. Nic dziwnego, że tak wiele osób wciąż decyduje się na modele używane. Niestety, nie maleje liczba oszustów na rynku wtórnym, gdzie duża część kupowanych przez kierowców aut ma szereg ukrytych wad. Czy da się tego uniknąć? Oczywiście! Wystarczy wybrać ofertę Volvo Selekt przygotowaną przez Nord Auto z Białegostoku. Dzięki niej każdy, kto chce kupić używane Volvo, ma pewność, że pojazd jest w stu procentach sprawny, bez ukrytych awarii czy usterek, w pełni gotowy do jazdy jeszcze przez wiele lat.

Pewność udanego wyboru używanego Volvo!

Nie każdego stać na nowy samochód, ale co, jeśli powiemy Ci, że w dużo niższej cenie możesz mieć pojazd, który będzie wyglądał i jeździł, jakby dopiero co wyjechał z taśmy produkcyjnej? To jest możliwe tylko w Volvo Selekt Nord Auto Białystok. Koniec ze stresem, oczekiwaniem na pierwszą poważną usterkę, obawą przed pokonywaniem kolejnych kilometrów czy eksploatacją używanego samochodu jeszcze kolejne tygodnie i miesiące. Jesteśmy przekonani, że wybierając Volvo Selekt, wszelkie obawy po prostu znikną. Jeśli jakiekolwiek wystąpią, tak jak pisaliśmy, masz 30 dni na wymianę wybranego Volvo. Pamiętaj, że nie możesz przejechać więcej niż 1500 kilometrów, aby było to możliwe. Volvo używane z salonu czeka na Ciebie, jaki model wybierzesz? Zapewniamy Cię, że propozycji jest naprawdę wiele, coś znajdziesz!

Rok pakietu Assistance w standardzie – co więcej?

Już wiesz, że decydując się na program Volvo Selekt, zyskujesz nawet rok pakietu Assistance! Poznałeś także możliwość wymiany pojazdu przed upływem 30 dni lub przejechaniu 1500 kilometrów po jego zakupie. Czy to koniec zalet, jakie czekają na Ciebie w tym programie? Oczywiście, że nie! Chcemy Cię także zapewnić, że pojazd, jaki Ci oferujemy, nie spadnie na wartości przez najbliższe miesiące, a może nawet lata użytkowania. Co za tym idzie, kiedy zdecydujesz się na nowe Volvo, to stare, ale wciąż świetnie prezentujące się z zewnątrz z idealnie pracującymi podzespołami sprzedaż w dobrej cenie!

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 85 651 44 36
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Nord Auto otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin