Serwis

Serwis rosnących rabatów

Dla nas każde Volvo jest tak samo ważne. Dlatego przygotowaliśmy ofertę specjalną dla używanych modeli. Skorzystaj z niej teraz i zyskaj na naprawie i wymianie części. Pamiętaj, że wizyta w Autoryzowanym Serwisie to gwarancja najwyższej jakości obsługi i zawsze oryginalnych części.

Serwis rosnących rabatów (Program 4+)

Jeśli Twoje Volvo ma 4 lata lub więcej, możesz cieszyć się najwyższym standardem serwisu i skorzystać z wyjątkowych ofert: do 30% na wybrane, oryginalne części zamienne i do 50% na usługę serwisową.

Wymiana w ASO

Firma, która zbudowała Twój samochód, wie najlepiej, czego mu potrzeba. Dzięki wizytom w naszych autoryzowanych serwisach masz pewność, że Twoje Volvo ma zapewnioną najlepszą opiekę. Opiekę naszych techników, którzy wymieniają zużyte podzespoły na te same części, których użyliśmy fabrycznie w produkcji. W ten sposób przygotowujemy Twój samochód na kolejne kilometry bezawaryjnej jazdy.

Serwis Volvo w Białymstoku – co zyskujesz, wybierając go?

Volvo Serwis w Białymstoku to miejsce, w którym czekają na Ciebie prawdziwi fachowcy i pasjonaci. Osoby, które całe swoje życie poświęcają naprawie samochodów tej legendarnej już marki. Nic dziwnego, że wszyscy właściciele pojazdów Volvo tak chętnie decydują się na korzystanie z usług serwisu. Zastanawiasz się jednak, dlaczego warto postawić na tę placówkę? Co zyskasz, wybierając ją? Przede wszystkim najwyższej jakości usługi świadczone przez kompetentnych, doświadczonych mechaników. Co więcej, gwarancję zawsze wcześniej ustalonej ceny. Wybierając autoryzowany serwis Volvo, możesz liczyć na oryginalne części zamienne bez względu na to, czy będą to elementy niewielkie, jak świece żarowe, czy większe, tutaj można na przykład wspomnieć o amortyzatorach.

Musimy napisać, że to nie koniec! Serwis Volvo Białystok po każdej wymianie elementów na nowe zapewnia na nie dożywotnią gwarancję. Oznacza to oczywiście, że jeśli konkretna część ulegnie awarii, jej wymiana lub naprawa będzie dla Ciebie oznaczać zero kosztów! Do tego każdorazowe odwiedziny naszego serwisu w Białymstoku będą oznaczać dla Ciebie darmową aktualizację map i oprogramowania – będziesz więc zawsze „na czasie”. Jak możesz się domyślać to wciąż nie koniec. Mamy dla Ciebie szereg korzyści i bonusów za postawienie na autoryzowany serwis Volvo Nord Auto Białystok. Między innymi regularnie pojawiające się rabaty na części jednego z układów. Co więcej, jeśli Twoje Volvo ma już ponad 4 lata, możesz skorzystać z 30% rabatu na części i 50% rabatu na usługę serwisową. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na przykład o wolnych terminach lub konkretnych usługach, zawsze możesz napisać do nas krótką wiadomość. Postaramy się odpisać, tak szybko, jak będzie to możliwe!

Kompleksowe usługi serwisowe dla Ciebie!

Zastanawiasz się pewnie, w jakich sytuacjach możesz przyjechać do serwisu Volvo Nord Auto w Białymstoku? Przede wszystkim na coroczny przegląd i serwis klimatyzacji. W końcu czyste, chłodne powietrze w Twoim samochodzie to gwarancja komfortu nawet w czasie upałów. Dla naszych klientów udostępniamy także usługę Volvo Cars App, która obejmuje możliwość zdalnego sterowania samochodem, gdziekolwiek się on znajduje.

Wykonując przegląd okresowy w naszym serwisie, możesz zyskać darmowe przedłużenie tej świetnej usługi. Oferujemy także aktualizację wszelkich oprogramowań samochodu. Oczywiście główną działalnością, jaką wykonujemy dla naszych stałych i nowych klientów jest naprawa lub ewentualna wymiana części na nowe.

Zapraszamy Cię również, jeśli na desce rozdzielczej wyświetla się informacja o konieczności wymiany oleju i filtrów. Zadbamy o to, aby znów w pojeździe pojawiły się tylko i wyłącznie oryginalne elementy podzespołów! Serwis Volvo Białystok to także usługa Door to Door – doskonała opcja dla zapracowanych i nie tylko! Zadzwoń do nas i umów się na dogodny termin. Przyjedziemy, odbierzemy auto, naprawimy go lub wymienimy olej wraz z filtrami, a następnie oddamy Ci umyty i przygotowany do dalszej drogi pojazd! Co ważne, wszystko to za symboliczną złotówkę!

Jak zgłosić auto do serwisu Volvo w Białymstoku?

Kłopoty z pojazdem lub konieczność wizyty w celu dokonania przeglądu okresowego? Może trzeba wymienić filtry i olej? W takim razie zgłoś się do autoryzowanego serwisu Volvo Nord Auto Białystok. Zadbamy o to, aby wszystkie prace przebiegły szybko, sprawnie i skutecznie. Jak to zrobić? Wystarczy wypełnić krótki formularz na naszej stronie. W nim konieczne będzie uzupełnienie danych kontaktowych, wystarczą tylko te podstawowe.

Następnie danych auta, gdzie oprócz numeru VIN i roku produkcji pojazdu, należy podać model spośród dostępnych opcji. Kolejny krok to już wybór jednej z wielu usług, jakie świadczymy. Autoryzowany serwis Volvo czeka na Ciebie. Zadbamy o każdą część Twojego modelu, wyślij nam wiadomość i uzyskaj informacje na temat wolnych terminów. Przyjedź do nas lub zleć nam odbiór samochodu. Możesz liczyć na pełen profesjonalizm, stały cennik i oryginalne części bez względu na ich rodzaj!

Nord Auto Jeszcze większa pewność i spokój. Dożywotnia gwarancja na części Volvo.

Twój serwis Volvo

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 85 651 44 36
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Nord Auto otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.