Volvo z dumą wspiera Jagiellonię Białystok

Nowy rok to okres wyjątkowych zmian dla Volvo Nord Auto. Początek roku rozpoczęliśmy od nawiązania współpracy z lokalnym klubem piłkarskim – Jagiellonią Białystok. Jak każdy białostoczanin nosimy Jagiellonię w sercu, ponadto okazja współpracy z wicemistrzem Polski to dla nas szczególne wyróżnienie. Mamy nadzieję wspólnie odnosić sukcesy, dlatego trzymamy kciuki za zwycięstwo Jagielloni w obecnym sezonie rozgrywkowym.

Na mocy umowy podpisanej na okres dwóch lat, żółto-czerwoną flotę zasilą cztery auta. Wybór nie był łatwy. Przedstawiciele klubu mieli do wyboru wiele aut dostępnych w naszym salonie przy alei Jana Pawła II 89. Ostatecznie wybór padł na Volvo V40, Volvo V40 II Cross Country oraz najpopularniejsze w gamie – Volvo XC60.

Wyboru dokonała m.in. wiceprezes Jagiellonii Białystok, Agnieszka Syczewska. Wszystkie modele samochodów wyposażone zostały w dwulitrowe silniki benzynowe ze skrzyniami automatycznymi.

Mamy nadzieję, że udostępnione przez nasz salon modele aut, ułatwią codzienną pracę klubowi oraz pozwolą jej przedstawicielom bezpiecznie przemieszczać się w wybrane miejsca.

Dla wszystkich miłośników białostockiej drużyny, zagorzałych fanów piłki nożnej prosto z Podlasia przewidzieliśmy dodatkowe rabaty. Każdy klient, który podczas zakupów przyzna, że jestem fanem Jagiellonii, będzie mógł liczyć na specjalne warunki obsługi. Po szczegóły zapraszamy do naszego salonu samochodowego Volvo Nord Auto przy alei Jana Pawła II 89.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również