Dealer samochodów elektrycznych w Białymstoku

Nord Auto to autoryzowany salon samochodowy marki Volvo. Od wielu lat działamy na rynku, dostarczając klientom z Białegostoku nowoczesne auta skandynawskiego producenta. Zdobyte doświadczenie i doskonała znajomość segmentu, w jakim działamy pozwalają nam elastycznie dopasować się do Państwa potrzeb i proponować najlepsze rozwiązania. 

 

W ofercie mamy zarówno najnowsze modele Volvo, jak i nieco starsze wersje, które zdążyły już zyskać uznanie w branży motoryzacyjnej. Wszystko po to, aby móc spełniać marzenia naszych klientów o idealnym samochodach.

 

Nasz salon stale się rozwija, aby nadążyć za dynamicznymi zmianami na rynku. Można to zauważyć nie tylko w szerokim zakresie świadczonych usług dodatkowych, ale także w dostępie do najnowocześniejszych aut. W sprzedaży mamy samochody elektryczne, które z roku na rok stają się bardziej popularne na polskich drogach. Mimo że obecnie „elektryki” zaliczają się jeszcze do niszy, klienci naszego salonu w Białymstoku mogą stać się ich posiadaczami.

 

Samochody elektryczne – dlaczego są wyjątkowe?

Jazda autem powinna być przyjemnością, za którą nie trzeba dużo płacić. W takie założenia idealnie wpisują się pojazdy z napędem elektrycznym, gdyż stanowią najbardziej ekonomiczny wariant dostępny na rynku. W zasadzie z wyglądu są podobne do tradycyjnych aut, a różnice wynikają jedynie z niższych kosztów eksploatacji oraz braku silnika spalinowego. Jakie jeszcze zalety można przypisać autom elektrycznym?

  • Bezpieczeństwo – auta wyposażone są w szereg zabezpieczeń, które uniemożliwiają przebicia prądu nawet podczas ładowania w deszczu. Oprócz tego, w razie wypadku, nie ma ryzyka wycieku benzyny lub oleju, co może doprowadzić do wybuchu,
  • niskie koszty eksploatacji – samochody elektryczne są tanie w utrzymaniu. Szacunkowy koszt przejechania 100 km wynosi ok. 5 zł, czyli równowartość 1,5 l benzyny. Niewiele kosztuje także utrzymanie takiego auta, gdyż naładowanie do pełna akumulatora to wydatek rzędu 40 zł,
  • ochrona środowiska – auta elektryczne nie emitują do środowiska szkodliwych substancji, dlatego ich działanie jest zgodne z zasadami ekologii,
  • bezawaryjność – napęd elektryczny jest prosty w konstrukcji i nie ma zainstalowanych wielu elementów o skomplikowanej budowie. Oznacza to, że jest odporny na zużycia, a w razie awarii, nie wymaga przeprowadzenia skomplikowanych i kosztownych napraw,
  • komfort jazdy – samochody elektryczne są ciche i wygodne w prowadzeniu. Dobrze trzymają się drogi, wyróżniają się dobrą sterownością i dynamiką jazdy.

Użytkowanie pojazdów elektrycznych jest bezproblemowe. Aby naładować akumulator wystarczy podpiąć go do zwykłego gniazdka lub skorzystać ze specjalnych stacji ładujących. Można się spodziewać, że takie auta w niedalekiej przyszłości staną się standardem na drogach. Już teraz istnieją wyznaczone strefy, po których mogą się poruszać jedynie samochody elektryczne. Oprócz tego coraz więcej stacji paliw zostaje wyposażonych w stacje ładujące, dlatego auta z napędem elektrycznym to inwestycja przyszłościowa.

 

Nord Auto – samochody elektryczne w Białymstoku

W naszym salonie spotkają się Państwo z profesjonalną obsługą oraz fachowym doradztwem. Zajmujemy się sprzedażą aut nowych i używanych o różnych parametrach. Mamy ekologiczne samochody elektryczne, pojazdy z tradycyjnym silnikiem oraz modele hybrydowe.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi, w skład których wchodzi także pomoc w otrzymaniu finansowania oraz doradztwo w doborze ubezpieczenia. Prowadzimy również autoryzowany serwis, w którym zajmiemy się naprawą i optymalizacją Państwa aut.

Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą oraz odwiedzenia naszego salonu w Białymstoku.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również