Dealer samochodów elektrycznych w Białymstoku

Nord Auto to autoryzowany salon samochodowy marki Volvo. Od wielu lat działamy na rynku, dostarczając klientom z Białegostoku nowoczesne auta skandynawskiego producenta.

Zdobyte doświadczenie i doskonała znajomość segmentu, w jakim działamy pozwalają nam elastycznie dopasować się do Państwa potrzeb i proponować najlepsze rozwiązania. 

W ofercie mamy zarówno najnowsze modele Volvo, jak i nieco starsze wersje, które zdążyły już zyskać uznanie w branży motoryzacyjnej. Wszystko po to, aby móc spełniać marzenia naszych klientów o idealnym samochodach.

Nasz salon stale się rozwija, aby nadążyć za dynamicznymi zmianami na rynku. Można to zauważyć nie tylko w szerokim zakresie świadczonych usług dodatkowych, ale także w dostępie do najnowocześniejszych aut.

W sprzedaży mamy samochody elektryczne, które z roku na rok stają się bardziej popularne na polskich drogach. Mimo że obecnie „elektryki” zaliczają się jeszcze do niszy, klienci naszego salonu w Białymstoku mogą stać się ich posiadaczami.

Samochody elektryczne – dlaczego są wyjątkowe?

Jazda autem powinna być przyjemnością, za którą nie trzeba dużo płacić. W takie założenia idealnie wpisują się pojazdy z napędem elektrycznym, gdyż stanowią najbardziej ekonomiczny wariant dostępny na rynku. W zasadzie z wyglądu są podobne do tradycyjnych aut, a różnice wynikają jedynie z niższych kosztów eksploatacji oraz braku silnika spalinowego. Jakie jeszcze zalety można przypisać autom elektrycznym?

  • Bezpieczeństwo – auta wyposażone są w szereg zabezpieczeń, które uniemożliwiają przebicia prądu nawet podczas ładowania w deszczu. Oprócz tego, w razie wypadku, nie ma ryzyka wycieku benzyny lub oleju, co może doprowadzić do wybuchu,
  • niskie koszty eksploatacji – samochody elektryczne są tanie w utrzymaniu. Szacunkowy koszt przejechania 100 km wynosi ok. 5 zł, czyli równowartość 1,5 l benzyny. Niewiele kosztuje także utrzymanie takiego auta, gdyż naładowanie do pełna akumulatora to wydatek rzędu 40 zł,
  • ochrona środowiska – auta elektryczne nie emitują do środowiska szkodliwych substancji, dlatego ich działanie jest zgodne z zasadami ekologii,
  • bezawaryjność – napęd elektryczny jest prosty w konstrukcji i nie ma zainstalowanych wielu elementów o skomplikowanej budowie. Oznacza to, że jest odporny na zużycia, a w razie awarii, nie wymaga przeprowadzenia skomplikowanych i kosztownych napraw,
  • komfort jazdy – samochody elektryczne są ciche i wygodne w prowadzeniu. Dobrze trzymają się drogi, wyróżniają się dobrą sterownością i dynamiką jazdy.

Użytkowanie pojazdów elektrycznych jest bezproblemowe. Aby naładować akumulator wystarczy podpiąć go do zwykłego gniazdka lub skorzystać ze specjalnych stacji ładujących. Można się spodziewać, że takie auta w niedalekiej przyszłości staną się standardem na drogach. Już teraz istnieją wyznaczone strefy, po których mogą się poruszać jedynie samochody elektryczne. Oprócz tego coraz więcej stacji paliw zostaje wyposażonych w stacje ładujące, dlatego auta z napędem elektrycznym to inwestycja przyszłościowa.

 

Nord Auto – samochody elektryczne w Białymstoku

W naszym salonie spotkają się Państwo z profesjonalną obsługą oraz fachowym doradztwem. Zajmujemy się sprzedażą aut nowych i używanych o różnych parametrach. Mamy ekologiczne samochody elektryczne, pojazdy z tradycyjnym silnikiem oraz modele hybrydowe.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi, w skład których wchodzi także pomoc w otrzymaniu finansowania oraz doradztwo w doborze ubezpieczenia. Prowadzimy również autoryzowany serwis, w którym zajmiemy się naprawą i optymalizacją Państwa aut.

Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą oraz odwiedzenia naszego salonu w Białymstoku.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 85 651 44 36
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Nord Auto otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin