Dealer samochodów hybrydowych w Białymstoku

Połączenie systemu opartego na baterii plug-in z wydajnym silnikiem benzynowym tworzy cichy, ekologiczny pojazd na miarę XXI-wieku. Auta hybrydowe to przyszłość motoryzacji, dlatego już teraz warto się nimi zainteresować. Zwłaszcza że oferta marki Volvo jest bardzo bogata.

Samochody hybrydowe nowe i używane

Nord Auto Białystok oferuje niezwykle szeroki wybór samochodów o napędzie hybrydowym. Proponujemy modele z różnych serii, dostosowanych do potrzeb bardzo szerokiego grona Klientów – zarówno tych szukających pojazdów miejskich, jak i miłośników jazdy po bezdrożach.

 

Samochód hybrydowy to optymalny wybór również dla kierowców świadomych problemów związanych z czystością powietrza, którym oddychamy. W naszym salonie dostępne są auta wyposażone w dodatkowe napędy elektryczne, które zapewniają zerową emisję. Występują one obok standardowych silników spalinowych, dlatego kierowca może się między nimi sprawnie przełączać.

W przypadku jazdy miejskiej, wykorzystanie napędy elektrycznego przełoży się na doskonały komfort jazdy, a także obniżenie tak zwanego śladu ekologicznego. To jednak nie wszystko. Silnik hybrydowy znacząco zmniejsza też koszty eksploatacyjne. Zapewnia więc realne korzyści praktycznie natychmiast.

 

Salon Nord Auto to najlepsze miejsce w Białymstoku do zakupu swojego pierwszego samochodu hybrydowego. W ofercie posiadamy zarówno modele nowe, jak i używane. W obu przypadkach gwarantujemy naprawdę spory wybór, dzięki któremu każdy z kierowców jest w stanie znaleźć pojazd dostosowany do własnych potrzeb i stylu jazdy. Skorzystać mogą oni również ze specjalnie przystosowanego konfiguratora, który znacząco ułatwia dobór auta.

 

Korzystna oferta

 

Dla wszystkich zainteresowanych samochodami hybrydowymi przygotowaliśmy różne opcje finansowania. Klienci indywidualni mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty kredytowej, natomiast do przedsiębiorców kierowany jest leasing oraz program Volvo Easy Lease. Do tego wszystkiego dochodzi niezwykle atrakcyjna usługa abonamentowa Care by Volvo, pozwalająca na zmianę samochodu co 24 miesiące (bez wkładu własnego). Gwarantuje ona także dostęp do pakietu ubezpieczeń, przeglądów okresowych, kompletu opon zimowych i wielu innych opcji.

 

Klienci Nord Auto mogą skorzystać z autoryzowanych stacji obsługi Volvo, w których pracują dobrze przygotowani mechanicy. Wyposażeni są oni w bogatą wiedzę oraz specjalistyczne narzędzia, dlatego zapewniają profesjonalną obsługę. W stacjach obsługi znajdują się również z oryginalne części zamienne oraz akcesoria Volvo.

Samochody hybrydowe obsługują trzy tryby jazdy – Pure, który polega na wykorzystaniu wyłącznie napędu elektrycznego, Power (zwiększa dynamikę) oraz Hybrid, stanowiący połączenie obu rozwiązań dla uzyskania większej wydajności i zasięgu działania. Wszystko to przekłada się na ogromną elastyczność oraz doskonałe wrażenia płynące z jazdy.

 

Ze względu na implementację napędu hybrydowego typu plug-in, silnik elektryczny można wygodnie ładować na specjalnej stacji ładowania lub przy użyciu domowej sieci elektrycznej. Kierowcy nie są więc zakładnikami dostępności punktów przystosowanych do obsługi pojazdów elektrycznych. Auta hybrydowe zakupione w Nord Auto Białystok to doskonała inwestycja w przyszłość, w której energia elektryczna stanie się realną alternatywą dla tradycyjnych silników spalinowych.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również