Serwis szyb

Tylko oryginalna szyba zapewnia bezpieczeństwo

Tylko oryginalna szyba czołowa zapewnia pełnię bezpieczeństwa – dlaczego?

Szyba czołowa ma szczególne znaczenie dla bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów, powinna więc mieć określone cechy i musi być zainstalowana w odpowiedni sposób. Rekomendujemy wymianę lub naprawę szyby czołowej wyłącznie w Autoryzowanych Serwisach Volvo.

Magdalena Radomska
Recepcja serwisu
+48 502 776 921
serwis.bialystok@nordauto.dealervolvo.pl

Naprawa szyb samochodowych – NordAuto Białystok

Przyczyn uszkodzenia szyb samochodowych może być wiele, szczególnie ta przednia narażona jest na uderzenia małych kamieni wystrzelonych spod kół innego pojazdu. To oczywiście przykład, ale świetnie obrazujący to, że ciężko przewidzieć, kiedy dojdzie do uszkodzeń, takich jak zarysowania czy, co gorsza, pęknięcia.

Jednak, gdy już to się stanie, warto jak najszybciej udać się do serwisu NordAuto w Białymstoku i tam dokonać naprawy uszkodzeń. Ta potrwa nie dłużej niż 30 minut, a na szybie nie pozostanie nawet najmniejszy ślad po wykonaniu prac. Chcemy zapewnić, że serwis szyb Volvo działa w zgodzie z najnowszymi standardami. Naprawy wykonujemy szybko, ale przede wszystkim skutecznie.

Tylko oryginalne szyby Volvo

Czasem naprawa szyb samochodowych nie jest możliwa, bo odprysk lub pęknięcie są tak duże, że mogłyby zagrażać zdrowiu i życiu kierowcy czy pasażerom. Najczęściej w naszym serwisie naprawiamy szyby, których uszkodzenia są mniejsze niż 25 milimetrów. Jeżeli defekt jest większy lub znajduje się bezpośrednio na linii wzroku kierowcy, dokonujemy wymiany szyby samochodowej.

Chcemy jednocześnie zapewnić, że korzystamy wtedy z oryginalnych szyb marki Volvo dedykowanych do konkretnego samochodu. Wiemy, że prawidłowo zamontowana przednia szyba wpływa znacząco na poprawę bezpieczeństwa, na przykład właściwe działanie poduszek powietrznych podczas kolizji czy wypadku.

Dbamy o bezpieczeństwo – korzystamy z najwyższej jakości komponentów

W czasie wymiany szyby samochodowej pracownicy Autoryzowanego Serwisu Volvo w Białymstoku korzystają z oryginalnych szyb, ale również najwyższej jakości podkładów, aktywatorów czy klejów o najwyższych standardach bezpieczeństwa.

Chcemy jednocześnie podkreślić, że podczas demontażu uszkodzonej szyby, szczególną uwagę przykładamy do zabezpieczenia karoserii i lakieru pojazdu, aby nie doszło do najmniejszych uszkodzeń czy zarysowań. Zachęcamy wszystkich właścicieli pojazdów marki Volvo mieszkających w Białymstoku lub okolicach do skorzystania z naszych usług.

Po co Ci systemy bezpieczeństwa, skoro ryzykujesz ich prawidłowe działanie?

Za szybą czołową są zainstalowane zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Instalując nieoryginalną szybę, ryzykujesz nieprawidłowe działanie następujących modułów:

  • Kamera i radar
  • Lane Keeping Aid
  • System informacji o znakach drogowych
  • Aktywne światła drogowe
  • Układ Aktywnej kontroli prędkości jazdy
  • Alarm odstępu
  • City Safety

Odpowiednio profilowana szyba

W samochodach z wyświetlaczem przeziernym szyba czołowa musi być oryginalna, ponieważ tylko taka szyba ma krawędzie nierównoległe, dzięki czemu obraz z wyświetlacza nie jest rozmyty.

Pozwól klimatyzacji działać prawidłowo

Oryginalna szyba z odpowiednią przenikalnością światła chroni przed promieniami słonecznymi, dzięki czemu klimatyzacja działa optymalnie, co zapewnia cichszą i przyjemniejszą jazdę.

Odpowiedni montaż jest ważny

Szyba czołowa stanowi integralną część nadwozia i przyczynia się do zwiększenia sztywności strukturalnej samochodu. Musi być odpowiednio zamontowana, by nie mogła przemieścić się w razie wypadku lub kolizji.

WYMIANA SZYBY WYMAGA ODPOWIEDNIEJ KALIBRACJI SYSTEMÓW
Po wymianie szyby systemy bezpieczeństwa wymagają kalibracji, która musi być wykonana odpowiednimi narzędziami, a nieautoryzowane warsztaty mogą nimi nie dysponować.

Najwyższe standardy bezpieczeństwa

Jeśli zdecydujesz się na wymianę szyby w Autoryzowanym Serwisie Volvo, możesz mieć pewność, że jest to oryginalna szyba Volvo, a do jej montażu użyto wyłącznie podkładów, aktywatorów i klejów zgodnych z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Dodatkowo zadbaliśmy o to, aby demontaż uszkodzonej szyby był przeprowadzony z największą dbałością o karoserię i lakier Twojego Volvo.

WYMIANA CZY NAPRAWA?
Jeśli szkoda jest niewielka, np. kamień wystrzelony spod kół innego samochodu spowodował odprysk lub pęknięcie szyby, możemy ją naprawić na poczekaniu. Warto to zrobić jak najszybciej, gdyż w przeciwnym wypadku może się okazać, że konieczna będzie wymiana całej szyby. Naprawa jednego odprysku lub pęknięcia zgodnie z najlepszymi standardami Volvo nie potrwa dłużej niż 30 minut i nie powinna zostawić najmniejszego śladu.

Zawsze zwracaj się do eksperta

OBSZAR ZIELONY Uszkodzenia szyby w obszarze zaznaczonym kolorem zielonym mogą zostać naprawione, jeśli nie są większe niż 25 mm. OBSZAR ŻÓŁTY Uszkodzenia szyby w obszarze zaznaczonym kolorem żółtym mogą zostać naprawione, jeśli nie są większe niż 15 mm. OBSZAR CZERWONY Uszkodzenia szyby bezpośrednio na linii wzroku kierowcy, w pobliżu dachu lub słupków nie mogą być naprawiane – wymieniona musi zostać cała szyba.

Magdalena Radomska
Recepcja serwisu
+48 502 776 921
serwis.bialystok@nordauto.dealervolvo.pl

Pozwól naszym specjalistom zaopiekować się Twoim Volvo!

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 85 651 44 36
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Nord Auto otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Nord Auto

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.