Usługi blacharsko-lakiernicze

Skorzystanie z usług blacharza lub lakiernika jest zazwyczaj konieczne po stłuczce bądź wypadku samochodowym. Wgnieciona karoseria, zdrapany lakier, uszkodzenia maski – w znacznej mierze wpływa to na estetykę pojazdu, a w niektórych przypadkach, nawet na jego funkcjonalność. Z tego też względu warto udać się do fachowca. Niestety, nie każdy zakład blacharsko-lakierniczy zajmuje się poważniejszymi uszkodzeniami auta. Naprawa karoserii często zajmuje wiele czasu i wymaga odpowiedniego sprzętu, dlatego trudno znaleźć miejsce, gdzie specjaliści podejmą się tego zadania. Tego problemu nie ma za to w serwisie Nord Auto, to jednocześnie jeden z najlepszych zakładów blacharsko-lakierniczych w Białymstoku, gdzie udać mogą się posiadacze aut marki Volvo.

 

Nowy wygląd auta? Wystarczy skorzystać z usług lakiernika

 

Do blacharza należy się wybrać także w przypadku, gdy zniekształcenia na karoserii powstały w wyniku uszkodzeń mechanicznych. Przykładem mogą być trudne warunki atmosferyczne, jak np. grad. Wykonuje się wówczas modelowanie karoserii, a w razie potrzeby, także lakierowanie. Skorzystanie z usług lakierniczych lub blacharskich to najlepszy sposób na renowację bądź remont pojazdu. Dzięki takim działaniom można wyremontować blachę, a nawet przywrócić oryginalną strukturę powłoki lakieru, co sprawia, że odzyskuje dawny wygląd. Auto może zostać polakierowane w całości bądź jedynie częściowo, zależy to od powodu, dla którego klient zdecydował się na skorzystanie z tego rodzaju usług. Lakierowanie całości pojazdu wiąże się z odświeżeniem koloru karoserii lub jego zmianą. Częściowe lakierowanie stosuje się głównie z przypadku zarysowania lakieru.

 

Usługi blacharsko-lakiernicze to jednocześnie możliwość skorzystania z tuningu optycznego, wyboru oryginalnych wzorów i ciekawych kolorów. To idealny wybór dla osób, które chcą, aby ich samochód wyróżniał się z daleka. Lakiernik w Białymstoku pozostaje do Państwa dyspozycji w Nord Auto.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również