Wypożyczalnia samochodów w Białymstoku

Samochody marki Volvo są dostępne w ofercie wypożyczalni aut Eco Rental. Jest to propozycja skierowana zarówno do osób prywatnych, jak również przedsiębiorców. Obecnie do dyspozycji klientów oddanych jest łącznie ponad 200 samochodów, z czego zdecydowana większość, z roku 2017. Dlaczego warto skorzystać z jej usług? Auta dostarczane są pod konkretne adresy, a warunki najmu są niezwykle atrakcyjne. Ponadto, stali klienci mogą liczyć na korzystne rabaty, a formalności zostały ograniczone do minimum. Warto wiedzieć, że w Eco Rental istnieje także możliwość bezgotówkowego wynajmu samochodów z OC sprawcy na okres naprawy bądź do czasu rozliczenia szkody.

Wynajem samochodów w Białymstoku – modele Volvo

Szwedzki producent aut jest doceniany na całym świecie, a wśród jego największych zalet wymienia się: wysokie standardy bezpieczeństwa, niezawodność, komfort jazdy, niską emisję CO2 i ponadczasowy design. Aktualnie w ofercie wypożyczalni aut z Białegostoku dostępne są jedne z najlepszych modeli samochodów marki Volvo, zalicza się do nich:

KLASA SUV+ Volvo XC60 automat

wynajem samochodu volvo xc 60Suv klasy premium, wyposażony w szereg udogodnień. Auto z automatyczną skrzynia biegów, napędem na cztery koła i ekonomicznym silnikiem, to doskonały wybór dla rodzin i nie tylko.

Wypożycz model XC 60

KLASA SUV P Volvo XC 90

wynajem samochodu volvo xc 90Najnowsza odsłona flagowego modelu Suv’a Volvo XC 90 zachwyca nie tylko wyglądem, ale i silnikiem D5 z napędem na cztery koła. Auto 7-osobowe, świetnie sprawdzi się w licznych sytuacjach.

Wypożycz model XC 90

KLASA E Volvo S80 automat

wynajem samochodu volvo s80Auto dedykowane najbardziej wymagającym. Uwagę zwraca zwłaszcza jego mocny silnik i bogate wyposażenie.

Wypożycz model S80

Eco Rental to profesjonalny i opłacalny wynajem aut w Białymstoku. Firma posiada cztery oddziały, pozostałe można odnaleźć w Olsztynie i Warszawie. Wypożyczalnia zapewnia możliwość zwrotu pojazdów w każdym z nich, co stanowi duże udogodnienie. Zachęcamy do zapoznania się z jej bogatą ofertą i wyboru aut marki Volvo.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również